Yenikapı Porselen-Alüminyum-Zamak-Prinç Kulp Üreticisi

Yenikapı Porselen-Alüminyum-Zamak-Prinç Kulp Üreticisi +90 536 694 55 44

Yenikapı Porselen Kulp

Porselen mobilya kulp, her çeşit dolap kapaklarında ve birçok çekmecelerde sıklıkla kullanılan ve çok fazla tercih edilen bir üründür. Temizlenmesi oldukça kolay ve ev hanımlarının ve diğer kullanıcılarının çaba harcamadan temizliğini yaptığı bir üründür.

Nemli veya kuru bir bez yardımı ile rahatlıkla temizlenmektedir. Şık tasarımları ile kullanıcıların gözdesi olan bu ürün çoğu evde ve iş yerlerinde mobilyaların dekoratif amaçlı kullanmaktadırlar. Simetrik yapısı ile kullanımı kolay ve kullanım esnasında elin iç kısmını olumsuz etkilememektedir.

Yenikapı Alüminyum Dolap Kulpları

Alüminyum, dünyada en az ağırlığa sahip olan metallerden bir tanesidir. Demire göre oranla, üç kat daha az ağırdır. Kolay işlendiğinden dolayı mobilya kulplarında kullanılmaktadır.

Özellikle, mutfak dolabı kulplarında çok fazla tercih edilmektedir. Çünkü dolap kolu mobilyalar için önemli bir ayrıntıdır. Mutfak kulpları için alüminyum tercih edilmesinin sebeplerinden biri, suda paslanmamasıdır. Bildiğimiz üzere, mutfak fazlaca suyun bulunduğu bir ortamdır. Bu yüzden mutfak kulplarının eskimesi, zarar görülmesi istenmez.

Yenikapı Zamak Kulp

Zamak kulp, her türlü mobilya kapaklarında kullanılabilen ve oldukça da modern bir hale getirmektedir. Çoğunlukla her yerde karşımıza çıkmakta ve çok fazla kullanılmaktadır. Temizlenmesi oldukça rahat olduğu için çok fazla talep görmektedir. Nemli veya kuru bir bez yardımı ile kolaylıkla silinmektedir. Oldukça şık tasarımları ve görünüşleri ile mobilyalara adeta dekor görevi görmektedir. Birden fazla şık tasarımları bulunmaktadır ve boyutları farklı olduğu için her yere rahatlıkla uyum sağlamaktadır.