HAKKIMIZDA

2007 yılında kurulan Arion Kulp firmamız, porselen mobilya aksesuarları sektöründe doğal malzemelerle ürettiği hijyenik ve güvenilir ürünlerle mobilya sektörüne yüksek kaliteli ve doğru üretim politikası amaçlayarak işlevsel, estetik ve şık tasarımları ile koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet vermektedir.

Fabrikamız

2007’den beri hizmet vermekte olan fabrikamızda üretim kalite standartlarını ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için hem imalat hem de yönetim ekibimiz üzerine düşen görevi en başarılı şekilde yerine getirmektedir.

İhracat

Arion Kulp olarak hem yurt içi hem de yurtdışında her sene düzenlenmekte olan uluslararası yurtdışı fuarlarına katılarak ürünlerin tanıtımı yapılmaktadır. Yerli ve yabancı iş ortaklarımızın Arion Kulp firmamıza olan güveni her geçen sene daha da artmaktadır.

Üretim

Uzman çalışma arkadaşlarımız ile geniş makine parkurumuzla tasarımdan sevkiyata kadar yüksek kalite anlayışından ödün vermeden, zengin ürün çeşitliliği ve müşteri isteklerine dayanan özel üretim ürünleriyle Arion Kulp ürünleri piyasanın en beğenilen ürünü haline gelmiştir.